Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Монтаж колектора для теплої підлоги

Монтаж колектора для теплої підлоги

Монтаж колектора для теплої підлоги - досить складне завдання, однак часто за неї робітники просять досить вагому суму. Це Ви можете зробити самі, якщо підійти з усією відповідальністю.

Монтаж колектора для теплої підлоги краще всього зробити спочатку, а вже після приєднувати до нього інші складові системи опалення. Перш ніж перейти до процесу установки потрібно звернути увагу на 2 основні організаційні моменти:

  • максимальне підключення контурів на один колектор - 9. Якщо Вам потрібно більше кількість підключень, то оптимальним рішенням буде установка декількох колекторів
  • рекомендується розташовувати колектор для опалення в центрі опалювального приміщення для того, щоб всі контури приладу були однієї довжини. У разі, якщо установка проводиться в будинку з автономним опаленням на кілька поверхів, то ідеальним місцем для колектора є простір під сходами.
  • розміщувати колектор бажано в найвищій точці системи, для уникнення проблеми завоздушивания.

Дотримання цих моментів забезпечить Вам рівномірний прогрів, а також однаковий рівень гідравлічного опору в трубах.

Процедура монтажу колектора для теплої підлоги:


1) Встановлення колекторного шафи. Даний показник формується відносно поверхні чистового статі. Висота установки колектора повинна бути не менше 1000 мм від основи.


2) Складання колектора.
Необхідна у разі, якщо Ви купили колектор для теплої підлоги з ручним регулюванням, тобто самий бюджетний варіант. Проводиться збірка за наступним алгоритмом:

  • з'єднуємо прилад з поліпропіленової трубою через роз'ємне з'єднання, що складається з гайки, втулки, накидної гайки, а також гумового ущільнювача. Для з'єднання потрібно накинути гайку на зовнішню різьбу приладу. З іншого боку - приєднати поліпропіленову муфту.
  • приєднуємо всі складові до конструкції, а саме: перехідники, кран для зливу, кульовий кран, розповітрювач, вентилі і т. д.

 

Як робити монтаж пластикової труби до колектору?


Насамперед необхідно развальцевать кінець труби і зачистити її внутрішній діаметр. Це необхідно для того, щоб не пошкодити ущільнювальні гумові кільця при подальших роботах.
Далі необхідно надіти накидну гайку і обтискну шайбу на трубу. При затягуванні гайки, відбувається стискання шайби. Як наслідок шайба щільно обжимає трубу.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner