Кошик
328 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Bitherm

Біметалічні теплові радіатори марки Bitherm - радіатори нового покоління, спеціально розроблені для використання на території Росії і України. Корпус радіатора покритий алюмінієм в силу його високої теплопровідності. Із сталі виробляється внутрішня частина радіатора, яка контактує з теплоносієм. Таким чином досягається стійкість до корозії.

З точки зору опалювальної поверхні, радіатори однаково гарні для опалення різних за призначенням приміщень з різною поверховістю. Слід так само відзначити оптимальне поєднання ціна – якість, т. к. радіатор являє собою продукт з серії економ-класу. Потужність приладу залежить від кількості секцій.

Немає особливих вимог до хімічного складу, тому радіатор можна використовувати і в системах центрального опалення. Біметалічні радіатори володіють тепловіддачею в два рази вище, ніж сталеві радіатори таких же розмірів. Такий ефект досягається через алюмінієвої оболонки, яка максимально оптимізує тепловіддачу, а також знижує інерційність радіатора. Таким чином, час на розігрів і охолодження зменшується. Зовнішній вигляд не гірший, ніж у алюмінієвих аналогів, проте ці батареї виграють в надійності і міцності.

Наявність стали в приладі впливає на наступне:

  • Міцність приладу – граничний тиск – 30-40 атмосфер, що є вищим показником, ніж у сталевих і алюмінієвих радіаторах
  • Економічність батареї – в радіаторах такого типу оптимальне поєднання витрат ресурсів і кількості одержуваного тепла
  • Довгий термін служби – в середньому радіатори служать 20 років

 

Оптимальний зовнішній вигляд, відповідний як для дому, так і для офісу. Він є оптимальним як для звичайних приміщень, так і для елітних. Універсальна конфігурація дозволяє використовувати даний радіатор при різних дизайнах.

Переваги:

  • стійкість до корозії
  • висока міцність
  • довгий термін служби в порівнянні з радіаторами іншого типу
  • тепловіддача в два рази вище, ніж у сталевих радіаторів
  • оптимальний зовнішній вигляд, відповідний як для дому, так і для офісу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner