Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Колектора для теплої підлоги

Колектори для теплої підлоги та опалення використовуються для розподілу потоків з одного трубопроводу на кілька споживачів, що подається. Ці пристрої набули широкого застосування під час встановлення водяних теплих підлог.

Залежно від типу запірної арматури, основна функція якої й полягає в контролі процесу, колектори для теплої підлоги бувають також різних типів. Різні колектори вимагають на виході різних кранів. Найпоширенішими є 2 типи кранів: відсікальні (перекривають подавання теплоносія) і регулювальні (передають певний об'єм гарячої води в систему).

Є різні клапани, які використовуються для встановлення колектора для теплої підлоги: повітровипускні та зливні. Часто саме недалеко від розташування цих клапанів розміщують лічильники для контролю за теплом. Гарним рішенням буде помістити колекторний блок, що складається з гребінок для подавання теплоносія, а також зворотного боку.

Якщо потрібно встановити колектор у приватний будинок, під'єднавши його до системи опалення, то добрим рішенням є встановити його на кожен поверх. Отже, один колектор відповідатиме за тепло в кімнатах на одному поверсі. Унікальність такого рішення полягає в тому, що для зміни температурного режиму на одному поверсі не потрібно міняти його в усьому будинку. Це також дає змогу контролювати витрату палива. Такий ефект досягається через автономність кожного контуру з тих, які під'єднані до колектора.

Важливо зауважити, що колектор — серце всієї системи опалення, адже саме від якості його роботи залежить весь процес опалення Вашої оселі. Тому варто бути уважними під час вибору постачальників, а також необхідно ретельно перевіряти якість продукту.

Які ж основні функції колектора для теплої підлоги?

·         Регуляторна функція — полягає в контролюванні температури води та її кількості

·         за потреби колектор містить допоміжні пристрої — термометри, відвідувачі повітря, регулятори витрати та інші вимірювальні прилади

·         забезпечення безпеки під час роботи системи опалення

Під час використання системи водяної теплої підлоги необхідно контролювати обмеження температури входу в колектор. Цю функцію виконує термостатичний вентиль, який доповнений термоголовкою з занурюваним зондом.

Колектор із витратами містить два термометри для ретельнішого контролю за тепловтратами в системі. Латунні гребінці необхідні для виставлення потрібної Вам температури. За своїм будовою та способом експлуатації, колектор є досить простим приладом. Водночас саме він забезпечує комфортну температуру в усьому будинку. Вирізняється простотою під час експлуатації, обслуговування та роботи.

На що потрібно звернути увагу під час вибору колектора для теплої підлоги:

·         відповідність моделі розміру опалювального приміщення

·         застосування опалюваного приміщення

·         Ким використовуватиметься приміщення

·         бюджет, на який Ви орієнтуєтеся під час вибору

До вибору колектора варто підійти з особливою серйозністю, оскільки цей прилад є центральним і одним із найдорожчих складників системи опалення. Під час встановлення системи водяної теплої підлоги необхідно розуміти, у чому основна відмінність — це температура всередині системи, яка не має перевищувати 40 градусів. Під час вибору колектора для такого типу опалення важливо звернути увагу на наявність функції обмеження температури, тобто наявність термостатичного вентиля. У комплекті з вентилем зазвичай також йде термоголовка з занурюваним зондом.

Саме якість роботи цих двох елементів є ключовим чинником у роботі всього колектора. Отже, ці ж пристрої забезпечують безпечне функціонування всієї системи, впливаючи на правильне змішування теплоносія.

Колектори з витратами — це окрема група колекторів, яка являє собою змішувальний вузол у повному комплекті. Використовується також для системи теплих підлог.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner