Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР
Групи товарів та послуг

Комплектуючі для підключення радіаторів

Останнім часом стає все більше і більше популярним створення теплої атмосфери будинку за допомогою біметалічних і алюмінієвих радіаторів, які прийшли на зміну звичним сталевим. Для їх установки потрібні комплектуючі, які не входять в комплект: кронштейни, набори для кріплення батарей.

Розглянемо переваги кожного з представлених видів радіаторів окремо:

Біметалічні радіатори виділяються одночасно стійкістю і високою стійкістю до корозії (завдяки наявності сталі), а також мають високий коефіцієнт тепловіддачі і довгий термін служби (завдяки алюмінію).  Із сталі виробляється внутрішня частина радіатора, яка контактує з теплоносієм. Алюміній використовується для зовнішньої частини в силу його високої теплопровідності і не контактує з теплоносієм.

Біметалічні радіатори характеризуються показниками віддачі тепла в два рази вище, ніж сталеві радіатори таких же розмірів. Такий ефект досягається через алюмінієвої оболонки, яка максимально оптимізує тепловіддачу, а також знижує інерційність радіатора. Таким чином, час на розігрів і охолодження зменшується. Зовнішній вигляд не гірший, ніж у алюмінієвих аналогів, проте ці батареї виграють в надійності і міцності.

Опалення за допомогою алюмінієвих радіаторів вважається найбільш ефективним з причини високої теплопровідності алюмінію. Такий результат досягається завдяки виступам і ребер площі на поверхні радіатора. Виготовляються секції радіатора методом лиття під тиском із сплавів алюмінію.

Кожна секція складається з двох горизонтальних колекторів, які з'єднані вертикальним каналом. Безпосередньо тепло випромінює передня панель. Підвищення тепловіддачі досягається з допомогою вертикальних пластин, що утворюють канали для нагрівання повітря. Повітря по каналах безпосередньо виходить на лицьову сторону радіатора. Межсекционное з'єднання герметизується за допомогою прокладок з пароніту, високотемпературного силікону.

Презентабельний і оригінальний зовнішній вигляд алюмінієвих радіаторів дозволяє використовувати їх у квартирі і в офісі. Він є оптимальним як для звичайних приміщень, так і для елітних. Універсальна конфігурація дозволяє використовувати даний радіатор при різних дизайнах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner