337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Фільтри

Поліпропіленові фітинги торгової марки LTM (виробництво: Україна) виділяються універсальним поєднанням ціна-якість порівняно з аналогами з інших матеріалів. Вирізняються довгим терміном використання, легкою вагою, стійкістю до хімічних і механічних впливів, а також високою якістю. Фітинги — це з'єднувальні елементи, необхідні для розведення трубопроводу та для поворотів під різними кутами, за допомогою цих пристосувань також можна переходити з одного діаметра труби на інший у разі потреби. Використовуються під час збирання та встановлення систем із поліпропіленових труб, які останнім часом набули популярності на українському ринку через тривалий термін експлуатації — експлуатаційний термін перевищує 50 років. Матеріал, який використовується під час виробництва цих труб, робить їх стійкими до процесу корозії. Відмітною рисою цих труб також є висока якість з'єднань, підвищена жорсткість (порівнюючи з трубами з поліетилену, системи з яких збираються з використанням куточків, хрестів тощо).
Поліпропіленові фітинги торгової марки LTM (виробництво: Україна) виділяються універсальним поєднанням ціна-якість порівняно з аналогами з інших матеріалів. Вирізняються довгим терміном використання, легкою вагою, стійкістю до хімічних і механічних впливів, а також високою якістю.
Фітинги — це з'єднувальні елементи, необхідні для розведення трубопроводу та для поворотів під різними кутами, за допомогою цих пристосувань також можна переходити з одного діаметра труби на інший у разі потреби.
Використовуються під час збирання та встановлення систем із поліпропіленових труб, які останнім часом оголили популярність на українському ринку через тривалий термін експлуатації — експлуатаційний термін перевищує 50 років. Матеріал, який використовується під час виробництва цих труб, робить їх стійкими до процесу корозії.
Відмітною рисою цих труб також є висока якість з'єднань, підвищена жорсткість (порівнюючи з трубами з поліетилену, системи з яких збираються з використанням куточків, хрестів тощо).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner