Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Integral

Біметалеві теплові радіатори марки Integral — радіатори нового покоління. Вони імують таку структуру: корпус радіатора покритий алюмінієм через його високу теплопровідність. Зі сталі виробляється внутрішня частина радіатора, яка контактує з теплоносіям. У такий спосіб досягається стійкість до корозії.

Перевагами радіаторів цієї марки є добра теплопровідність, як наслідок велика площа опалюваної поверхні. Треба також зазначити оптимальне поєднання ціна-якість. Ви можете підібрати потрібну Вам модель з огляду на розмір опалюваного приміщення. Потужність приладу залежить від кількості секцій.

Немає особливих вимог до хімічного складу, тому радіатор можна використовувати й у системах центрального опалення. Біметалеві радіатори мають тепловіддання удвічі вище, ніж сталеві радіатори таких самих розмірів. Такий ефект досягається через алюмінієву оболонку, яка максимально оптимізує тепловіддання, а також знижує інерційність радіатора.

Наявність сталі в приладі впливає на таке:

Міцність приладу — граничний тиск — 30-40 атмосфер, що є вищим показником, ніж у сталевих і алюмінієвих радіаторах

Економність батареї — у радіаторах такого типу оптимальне поєднання витрат ресурсів і кількості одержуваного тепла

Довгий термін експлуатації — у середньому радіатори слугують 20 років

 Оптимальний зовнішній вигляд, що підходить як для дому, так і для офісу. Він є оптимальним як для звичайних приміщень, так і для елітних. Універсальна конфігурація дає змогу використовувати цей радіатор за різних дизайнів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner