Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Leberg

Біметалеві радіатори ТМ Leberg, виробництво: Норвегія. Радіатори цієї марки характеризуються високим коефіцієнтом тепловіддання, довгим терміном експлуатації, є максимально економними в роботі. Зроблені з таких матеріалів: сталева серцевина високої якості, алюмінієва оболонка, що вирізняється гарною теплопровідністю. Завдяки вмісту у складі двох металів і їх взаємодії, технічні показники радіатора кращі, ніж у сталевих і алюмінієвих батарей.

Новітня технологія виробництва батареї за технологіями лиття, а також новітнє обладнання, залучене у виробництві, сприяють максимальній міцності покриття та стійкості до різних пошкоджень. Прилад проходить спеціальну перевірку тиском. Після закінчення перевірки тиском, вирушає на комп'ютерну діагностику. На ринок і до кінцевого споживача потрапляють тільки після перевірки.

Оптимальний дизайн дає змогу радіатору легко вписуватися в будь-який інтер'єр приміщення, а високі стандарти якості, які дотримані під час виробництва на заводі, розташованому в Норвегії, виділяють радіатор з асортиментного ряду.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner