Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Конвектори електричні Atlantic

   Електричні конвектори — опалювальний прилад нового покоління, який здобув широке поширення. Електричні конвектори вироблені фірмою Atlantic вирізняються оптимальним поєднанням ціна — якість і довговічність експлуатації. Саме вони представлені широким асортиментом в інтернет-магазине "Тепла підлога".

   Принцип роботи цього приладу для опалення такий: розташований у нижній частині опалюваного приміщення прилад створює теплу атмосферу завдяки нагріванню повітря від спеціального вбудованого радіатора. Нагріте повітря з конвектора поступово підіймається вгору, згідно з найпростішими законами фізики, і в такий спосіб нагріває все приміщення. Оскільки постійний процес циркуляції повітря не зупиняється за весь час роботи конвектора, то згодом охолодні повітряні маси відпускаються та знову потрапляють у радіатор опалювального приладу.

Переваги:

  • прилад не вимагає спеціальних підготовчих робіт для початку експлуатації
  • живиться електрикою — досить просто увімкнути прилад, відправивши вилку в розетку
  • конвектор можна як встановлювати на підлогу, так і вішати на стіну
  • підходять для використання в межах автоматичного та центрального опалення
  • просте керування приладом
  • невибагливий в обслуговуванні

В асортиментному ряду представлені моделі в захисті про бризок, які рекомендується встановлювати у ванних кімнатах. Особливістю моделей із закритими нагрівальними елементами є те, що вони не пересушують повітря.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner