337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Радіатори опалення

Радіатори опалення
На сьогоднішній день на ринку можна знайти багатьох виробників опалювальних приладів, найбільше серед усіх виділяються такі компанії як Kermi, Uterm, Radiatori 2000, Korado, Terra teknik, Sanica, які пропонує великий асортимент товарів. Представлені радіатори опалення розрізняються не тільки технічними характеристиками, але і зовнішнім оформленням. На даний момент можна підібрати різноманітні моделі за формою, кольором, розміром.
Вибираючи опалювальні прилади, в першу чергу потрібно подумати про ефективність виробу. Для того щоб підібрати підходяще пристрій, потрібно ознайомитися з типами радіаторів і визначитися з їх особливостями. Головна відмінність полягає в матеріалі, що використовується для радіатора. Тому сучасні моделі сьогодні виробляються з алюмінію, сталі або біметалу.
Алюмінієві радіатори
Найчастіше для установки в будинках використовуються опалювальні прилади їх алюмінію. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, крім того, виробники регулярно пропонують все нові і нові моделі, завдяки чому вдасться підібрати варіант, відповідний до вашої кімнаті. Основною перевагою, якою володіють алюмінієві радіатори є висока теплопровідність, але варто відзначити, що такі вироби не більше стануть ідеальним рішенням для багатоквартирних будинків з централізованим опаленням. Для індивідуального опалення вони будуть не дуже слушними, так як є чутливими до якості носія тепла, тобто води. У тому випадку, якщо в конструкцію потрапить хоч невелику кількість брудної води, радіатор може вийти з ладу. Саме тому, встановлюючи їх у приватному будинку, потрібно передбачити встановлення додаткових фільтрів, а тому будуть потрібні додаткові витрати на створення опалювальної системи. Зверніть увагу на те, що вироби з алюмінію не можуть бути застосовані для промислових об'єктів, де може бути високий тиск гарячої води, а тому алюмінієвий радіатор може просто не витримати навантаження і вийти з ладу.
Сталеві радіатори
Ще один матеріал, який використовується при створенні радіаторів опалення – це сталь, при цьому розрізняють сталеві батареї двох типів: панельні або трубчасті. Перші відносяться до недорогого варіанту, а основна їх перевага полягає у високій тепловіддачі. Крім того, панельні пристрої відрізняються невибагливістю, а тому можуть встановлюватися не тільки в квартирах і будинках, але ще і в офісних і промислових будівлях. Трубчасті сталеві радіатори відносяться до виробів високого рівня, а все тому що вони мають високий рівень тепловіддачі, але і тривалий термін служби, вони можуть прослужити понад 25 років. Крім того, вироби відрізняються гарним зовнішнім виглядом, а тому вдало впишуться в будь-яке приміщення. Зверніть увагу на те, що радіатор із сталі, вважається найбільш ефективним.
Біметалічні радіатори
Представлений варіант радіатора для системи опалення вважається чудовим варіантом, так як пристрій відрізняється високим рівнем тепловіддачі, так як конструкція має алюмінієві вставки. Крім того, в конструкції передбачаються металеві труби, що дозволяє зробити біметалічний радіатор стійкий до зносу, завдяки чому він здатний прослужити більше 20 років. Головним недоліком запропонованого приладу є те, що коштує він дорожче алюмінієвих і сталевих моделей.
Як вибрати радіатор опалення для квартири і для приватного будинку Слід зазначити, що на даний момент багато виробників, в тому числі Sanica, Kalde, Nova Florida і Solaris пропонують різні вироби для установки в будинку або квартирі. Але є деякі обмеження, які потрібно врахувати при покупці. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, то краще відмовитися від установки сталевого радіатора панельного типу, так як вони відрізняються невисоким робочим тиском (6-8 атм), в той час як в системі централізованого опалення тиск може досягати 10 атм. В результаті такі удари можуть стати причиною деформації колектора. Кроме того, в квартирах не стоит применять алюминиевые радиаторы, так как при контакте с другими металлами на поверхности возникает гальваническая коррозия. Для тех, кто живет в квартире, наилучшим вариантом будут биметаллические радиаторы, которые стойкие к коррозии и способны прослужить длительный срок. Для тех, кто живет в частном доме, можно использовать любые радиаторы, единственно потребуется правильно посчитать мощность. В опалювальних системах з примусовою циркуляцією можуть бути встановлені будь-які батареї, а ось для природної циркуляції краще встановлювати алюмінієві радіатори, так як вони оснащені широкими з'єднувальними отворами, а тому вдається отримати рівномірне прогрівання батареї по всій висоті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner