Кошик
337 відгуків

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

+380 (95) 444-87-33
ТЕПЛОМИР

Тепла підлога

Труба для теплої підлоги

Водяна тепла підлога вважається сучасним рішенням, яке забезпечує комфортний та якісний обігрів, завдяки чому вдається досягти необхідного мікроклімату в приміщенні. Головним елементів у створенні теплої підлоги вважається труба для теплої підлоги.

Різновиди та особливості труб для водного підлоги

Труба для теплої підлоги – це спеціальна конструкція, яка може бути виготовлена з таких матеріалів: металопластик або шитий поліетилен. Щоб виготовити металопластикові труби для теплої підлоги застосовується алюміній і поліетилен, в результаті вдається отримати композитне виріб. При створенні системи теплої підлоги дані елементи застосовуються з використанням спеціального розчину, що клеїть. Від його якості залежить багато чого, так як при пересиханні розчину труба може розшаровуватися, а це здатне привести до витоку води. Саме цей фактор і є основним недоліком металлопластиковох труб для теплої підлоги. Не менш рідко для створення підігріву застосовуються поліетиленові або як їх частіше називають пластикові труби для теплої підлоги. Вони є цілісними, а тому відпадає ймовірність подальшого розшарування конструкції. Саме тому другий варіант вважається найкращим варіантом при створенні теплої підлоги.

Потрібно пам'ятати, що труба для теплої підлоги важлива при створенні підігріву підлоги. Запропоновані сьогодні в інтернет-магазині труби відрізняються надійністю, тривалим терміном служби і високою якістю. У створенні сучасних конструкція підлогового опалення застосовуються полімерні труби для теплої підлоги, виконані з поперечно-зшитого матеріалу. Оптимальним для використання вважається конструкція 16 мм в діаметрі, це пояснюється тим, що такі розміри дозволяють незначно підняти рівень підлоги, але при цьому гідравліка для прокачування води не потребує встановлення додаткового обладнання.

З-за того, що після установки труби для теплої підлоги заливаються бетонним розчином, при будь-яких їх ушкодженнях доводиться ламати підлогу, а тому щоб уникнути цього, потрібно пред'явити до використовуваних конструкцій високі вимоги. Для створення підігріву застосовуються опалювальні труби, а не ті, які застосовуються для гарячого і холодного постачання води.

Труба для теплої підлоги може бути різного рівня: низького (LDPE), середнього (MDPE), високого (HDPE). Щільність виробу визначається способом обробки поліетилену. Розрізняють п'ять технології по обробці матеріалу:

1. Зшивка на основі пероксиду, такі труби мають маркування РЕ-Ха. Представлений вид обробки матеріалу визнаний кращим.

2. Зшивка із застосуванням газу силана, в даному випадку виріб має маркування РЕ-Хb, такий варіант також вважається щільним, але при цьому якість трохи гірша, ніж у першого способу.

3. Зшивка в електромагнітному полі РЕ-Хс, представлений спосіб є оптимальним, коли ціна ідеально відповідає якості.

4. Зшивання з застосуванням азотних сполук РЕ-Хd, дозволяє отримати трубу нормальної якості.

5. Зшивка під високою температурою і з застосуванням пероксиду РЕ-Хt. В результаті вдається отримати термостійке виріб.

Зверніть увагу, що проведення зшивання поліетиленових труб є важливим процесом, так як на даному етапі відбувається поява додаткових поперечних зв'язків між молекулами матеріалу, в результаті вдається отримати теплову стабільність. В результаті вдається отримати труби, які при дії високих температур, не розширюються, матеріал здатний переносити температуру до 120 градусів.

Головна вимога – це герметичність, труби для теплої підлоги також мають захисний шар, за допомогою якого вдається отримати захист від кисневої дифузії. Матеріал повинен мати коефіцієнт лінійного розширення не вище 0,025 Мм/мК, а показник теплопровідності складати 0,43 Вт/мК. При створенні обігріву підлоги, зверніть увагу на те, що в одному приміщенні повинен розміщуватися цільний шматок труби, а термін служби повинен бути виміряємо з терміном служби будівлі, а тому краще віддавати перевагу поліетиленовим елементів, термін служби яких складає більше 50 років.

Перевага труб для теплої підлоги:

· Збільшений коефіцієнт тепловіддачі.

· Простота встановлення і застосування різних видів з'єднань.

· Тривалий термін служби, можливість використання від 50 років і більше.

· Міцність матеріалу, висока гнучкість, стійкість до зносу і зручність проведення ремонту.

Як розрахувати кількість труб, орієнтуючись на схему укладання

Після того, як були обрані труби для теплої підлоги, особливу увагу потрібно приділити розрахунками, в ході яких визначити довжину необхідної для приміщення труби. Хоч це заняття досить нудне, але пропускати його ніяк не можна. Для проведення робіт буде потрібно взяти міліметрівку або в крайньому випадку листочок в клітинку і нанести на нього план кімнати, де передбачається установка теплої підлоги. Після цього позначити розміщення великогабаритних меблів, так як під нею проводити установку труб не має особливого сенсу. І наступним кроком нанести на папір розташування труб, в процесі роботи обов'язково потрібно дотримуватися масштаб. Потім потрібно порахувати отриману довжину труби.

Бувають різні схеми укладання труби для теплої поля, вони в свою чергу мають серйозний вплив на витрату труби при розміщенні.

Схема «Змійка». Такий метод вважається найбільш простим, а тому під силу він буде навіть людині без особливих навиків. Але такий метод має і недолік – низька ефективність. Пояснюється це тим, що тепло подається тільки з одного боку кімнати і поки вода дійде до протилежного кута приміщення, вона вже охолоне. В результаті температура в одній половині кімнати помітно вище, ніж в іншій. Саме тому така схема розміщення труби для теплої підлоги може бути використана тільки для приміщень малої площі, не більше 6 кв. метрів.

Схема «Спіраль». Даний спосіб непростий і без допомоги тут обійтися буде важко, але при цьому вдається отримати високу ефективність обігріву. Такий варіант укладання труби для теплої підлоги вважається найбільш підходящим варіантом для використання у великих за площею кімнатах.

При монтажі труби для теплої підлоги, увагу потрібно приділити і відстань між жилами, а тому потрібно дотримуватися певних норм:

·         Відстань труби для теплої підлоги до стіни повинна становити не менше 200 мм

·         При використанні труби в півдюйма, відстань між ними повинна становити 300 мм, так як елементи з таким діаметром здатні прогрівати на відстань до 150 мм по обидві сторони від себе.

·         потрібно Врахувати довжину згину труби для теплої підлоги, зазвичай на даний ділянку додається по 10 відсотків від загальної довжини прямих частин.

Крім того, при використанні труби розміром більше 80 метрів, фахівці рекомендують провести поділ схеми на два однакових ділянки, які підключаються до розподільчої гребінці. Варто відзначити, що труби для теплої підлоги знадобитися більше, але при цьому вдасться отримати високу ефективність роботи статі.

Особливості труби для теплої підлоги із зшитого поліетилену:

1.      Стійкість до деформації, труба зберігає свою первинну форму навіть після впливу високих температур і механічних впливів на стінку труби.

2.      Після деформації виріб повертається в свою початкову форму.

3.      Стійкість матеріалу до високих і низьких температур.

4.      Підвищена ступінь ударної в'язкості.

5.      Невисокий коефіцієнт теплопровідності.

6.      Труба для теплої підлоги відповідає всім гігієнічним нормам.

7.      Володіє звукопоглинальними властивостями, що становить рівень поглинання дорівнює 10 Дб.

8.      Тривалий термін служби, объясняемый підвищеною зносостійкістю.

9.      Стійкість поверхні труб до корозії.

10.  Можливість витримувати високі температури (до 130 градусів).

11.  Простота укладання, для розміщення труби потрібно развальцевать виріб із застосуванням спеціального інструменту, розмістити в ньому фітінг і провести пресування втулки, після цього з'єднання готове. Щоб розібрати його потрібно використовувати будівельний фен, який нагріє місце з'єднання. Завдяки цьому з'являється можливість багаторазового застосування пластмасових і металевих фітингів.

12.  Висока гнучкість матеріалу і висока міцність, яка пояснюється збільшеною кількістю вуглецевих зв'язків в молекулах. В результаті вдається отримати виріб, термін служби якого становить понад 50 років. При цьому в процесі використання практично відсутня необхідність проведення обслуговування матеріалу.

13.  Труба для теплої підлоги відрізняється тихою роботою при будь-якій швидкості роботи.

14.  Висока стійкість матеріалу до низьких температур, завдяки чому труби здатні переносити кілька циклів заморожування.

15.  Матеріал труб підходить для проведення транспортування агресивних рідин і газів.

16.  Виріб повністю відповідає вимогам, що пред'являються до виготовлення і використання труб.

Які потрібні матеріали для створення теплої підлоги?

Чтобы повысить результативность от функционирования теплого пола, потребуется позаботиться о теплоизоляционном материале, который размещается под трубами. Демпферная лента применяется, чтобы компенсировать расширение, проходящее в стяжке под действием высокой температуры. Отсутствие данной ленты приведет к растрескиванию пола. В том случае, когда в одной комнате располагается несколько контуров, потребуется предусмотреть размещение ленты и между ними. Якорные скобы, используемые для крепления труб к полу, размещаются они через промежутки в 300-400 мм.

Розподільний колектор необхідний у тому випадку, коли підлога виконана кількома секціями, в тому випадку, коли частини мають різну довжину, в колекторі повинен бути передбачений регулюючий кран. Крім того, особливу увагу потрібно приділити розчину, яким виконується стяжка підлоги.

Фільтри
Виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    08:0019:00
  • Вівторок
    09:0019:00
  • Середа
    09:0019:00
  • Четвер
    08:0019:00
  • Пʼятниця
    Вихідний
  • Субота
    08:0018:00
  • Неділя
    08:0018:30
Контакти
Владислав
ТЕПЛОМИР
+380 (95) 444-87-33
Менеджер/Консультант
вул. Якіра 134 (Тюринська), Чернівці, Україна
+380954448733+380954448733+380954448733

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner