337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Бойлери,Газові котли та колонки,твердопаливні котли

У багатьох приватних будинках власники віддають перевагу автономному опаленню, при облаштуванні якого можуть застосовуватися різні типи котлів, що використовують для роботи певні види палива. На даний момент асортимент вітчизняного ринку представлений різноманітними моделями. Вони відрізняються один від одного конструктивно і принципом роботи, але при цьому призначення у всіх однаково – котли призначені для вироблення тепла, що дозволяє створювати в приміщенні комфортний температурний режим.
Розділити опалювальне обладнання можна по використовуваному для роботи палива на кілька видів:
1. електричні;
2. газові;
3. рідкопаливні;
4. твердопаливні.
Електричний казан
Представлене обладнання відрізняється простотою установки, а для його використання немає необхідності надання окремого приміщення. Ще однією перевагою установки є ті, що він працює повністю безшумно. Бувають двоконтурні котли, які одночасно можуть бути використані для обігріву будинку і подачі гарячої води. Електричні котли відносять до екологічно чистим агрегатів, так як в роботі їм не потрібен димар і витяжка. Конструкції зазвичай мають термостат, який призначений для автоматичного вимикання нагрівальної частини, коли температура в приміщенні піднімається вище встановленої температури. Головним недоліком використання електричного обладнання опалювальної системи – це великий витрат електроенергії, які тягнуть за собою високі рахунки за комунальні послуги.
Газовий казан
Для установки даного обладнання потрібно отримати відповідний дозвіл, у якому затверджується проект включення газопроводу. Щоб розмістити у власному будинку газовий котел, потрібно виділити окреме приміщення з хорошою циркуляцією повітря і димоходом, призначеним для відводу продуктів горіння. Газові котли призначені для установки в систему опалення, систему «тепла підлога», гаряче водопостачання. Установку і перший запуск котла повинен проводити тільки професіонал з газової служби. Після потрібно регулярно проводити огляд стану пальників, кранів та інших елементів, роботи необхідно проводити із залученням фахівців. На сьогоднішній день виділяється газове опалювальне обладнання таких виробників, як Nova Florida, Ariston.
Твердопаливний котел
Даний апарат найчастіше використовується в приватних будинках, так як його можна використовувати, застосовуючи відносно недорогий тип палива, до якого ставитися дрова, брикети, вугілля та торф. Щоб забезпечити безперебійну роботу системи, потрібно кожен день проводити очищення топки. В котлах підпалювання дров і контроль за процесом їх згоряння проводитися вручну, а обов'язковою умовою для застосування твердопаливного пристрою є установка труби для відводу диму.
Рідкопаливний котел
Установка представленного типа котла является трудоемкой процедурой, так как в отопительной системе требуется предусмотреть электронасос, для осуществления автоматической подачи, и фильтр, которым будет производиться очистка топлива. Размещаться жидкотопливный котел должен только в отдельной комнате, а для его работы можно использовать мазут или солярку, поэтому дополнительно потребуется установить емкость, где будет храниться топлива.
Всі з представлених вище котлів призначені для використання в опалювальних системах і дозволяють забезпечити комфортну температуру в будинку. Для підбору відповідного варіанту потрібно у виборі враховувати всі плюси і мінуси кожної окремо взятої конструкції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner