337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Сталеві (панельні) радіатори опалення

Сталеві радіатори знайшли широке застосування при створенні сучасних опалювальних систем. Раніше вони збиралися з гладкостінних труб, які були різних діаметром, на сьогоднішній день вони виробляються з відформованих зварених листів, сполучених за допомогою зварювання, для додаткової привабливості батареї використовується спеціальний декоративний кожух. В результаті вдалося отримати конструкцію, що відрізняється не тільки естетичним зовнішнім виглядом, але і має велику площу теплопередачі, завдяки чому вдалося підвищити тепловіддачу сталевих радіаторів.
Купити сталеві радіатори рекомендується для установки в приватних будинках будь-якої поверховості або для промислових об'єктів два-три поверхи заввишки. Такі особливості встановлення пояснюються чутливістю гідравлічним ударам, з-за чого не варто встановлювати їх у централізовані системи опалення.
В каталозі ТеплоМир представлені радіатори високої якості від різних виробників, в тому числі Korado, PURMO, Solaris, Kalde,Sanica та інші. Серед представленої в інтернет-магазині продукції з легкістю вдасться вибрати відповідний по вартості і технічними показниками теплової носій для опалювальної системи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner