337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Труби для теплої підлоги

Магазин ТеплоМир пропонує широкий вибір труб для водяної теплої підлоги. Підбираючи труби для системи опалення, потрібно зрозуміти, який вигляд труби підходить, а який можна використовувати при монтажі. Наприклад, труби з чорного металу зі швами категорично заборонено монтувати у бетон. Тому для систем водяного теплої підлоги потрібно використовувати тільки спеціальні якісні труби.
На ринку опалювальних систем великий вибір комунікацій, але для проекту водяної підлоги підходять мідні, металопластикові, поліетиленові та поліпропіленові труби. Всі вони відрізняються характеристиками, вартістю і терміном служби.
Мідна труба для теплої підлоги є кращою серед інших видів труб. Ця труба має високу міцність, надійність, довговічність і відмінну теплопровідність.
Металопластикова труба для водяної теплої підлоги не поступається мідним. Їх відмінною особливістю є наявність шару алюмінію, який наділяє труби перевагою в порівнянні з полімерними аналогами.
Зшита поліетиленова труба виробляється з допомогою спеціальних технологій – під високим тиском. Це дозволяє використовувати трубу при високому тиску і високій температурі води.
Поліпропіленова труба на ринку всіх комунікацій для теплої підлоги є найбільш дешевою і доступною. Володіють хорошою теплопровідністю, але широкого застосування в монтажі теплої водяної підлоги не знайшли.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner