337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Трійники

Трійники з поліпропілену бувають різноманітних конфігурацій та видів. Виготовляються за методом інжекційного пресування. В основному, трійники на основі поліпропілену поділяються на звичайні і комбінованого типу. Звичайні трійники поліпропіленові повністю складаються з поліпропілену, а при виробництві комбінованих в поліпропіленову основу запресовують металеві різьбові з'єднання різного призначення. Трійники поліпропіленові монтуються на поліпропіленові труби за допомогою зварювання встик спеціальними зварювальними апаратами.
Основні види:
- Трійник з'єднувальний (равнопроходный) поліпропіленовий (використовується для з'єднання трьох поліпропіленових труб одного діаметру);
- Трійник перехідний поліпропіленовий (використовується для з'єднання трьох поліпропіленових труб різного перерізу в місцях відводів або розгалужень трубопровідної системи);
- Трійник комбінований (з зовнішньою різьбою або з внутрішнім різьбовим з'єднанням). Призначення – гарантовано надійне з'єднання поліпропіленових та сталевих труб через металеве різьбове з'єднання. З допомогою комбінованих трійників легко з'єднатися з запірною арматурою або будь-якими іншими фітингами.
- Трійник комбінований з накидною гайкою (дозволяє створювати розбірні з'єднання між поліпропіленовими трубами і сталевими трубними конструкціями).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner