337 відгуків
+380 (63) 618-97-31
ТЕПЛОМИР

Кути

Фітинги прийнято ділити по діаметру і за формою. Форма фітинга обумовлює кут з'єднання. Найчастіше використовуються при монтажі поліпропіленових труб наступні фасонні частини:
муфти;
перехідники;
куточки;
трійники;
компенсатори.
Тепер розглянемо призначення кожного виду більш докладно:
Муфта відносяться до найпростішого виду фітинга. Вони за формою нагадують бочонок, має всередині отвір, і служать для з'єднання труб відповідного діаметра.
Перехідники також відносяться до простого увазі фітингів. На відміну від муфт, вони мають різні діаметри на різних кінцях, що дозволяє з'єднувати труби різного перерізу. Якщо перехідник встановлюється з пропіленовою клейовий труби на різьбову, він має з одного боку внутрішню або зовнішню різьбу.
Куточки використовуються для установки в місцях повороту трубопроводу. Куточок дозволяє створити необхідний кут повороту без деформації самої поліпропіленової труби. Вони бувають з кутом вигину 45 і 95 градусів, а також можуть поєднувати труби різного діаметру. Куточки можуть мати зовнішню металеву різьблення, що дозволяє з'єднати їх зі змішувачами у ванній кімнаті або з іншого сантехнікою.
Крім цього, існують трійники, дозволяють здійснити з'єднання декількох труб на розведенні. Вони можуть мати різний діаметр і внутрішній рельєф. Можна підібрати фітинги пластикові, які підходять під різні труби, в тому числі і ті, які зможуть з'єднувати різнорідні труби.
Поліпропіленові фітинги: 1 –муфта; 2 – перехідник; 3 – куточок; 4 — трійник

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner